Bireysel Hayat Sigortaları
Büyüyen Çocuk Sigortası

Her anne-baba çocuğu için en iyisini ister. Doğduğu andan itibaren üzerine titrer, daha emeklemeye başlamadan okuyacağı okulu, yapacağı işi hayal eder. Allianz, çocuğuna güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenler için Büyüyen Çocuk Sigortasını hazırladı.

Özel Birikim Sigortası

Bu plan size, tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak, başka bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olsanız bile yararlanabileceğiniz, geleceğe eksiksiz bir iyimserlikle bakmanızı sağlayacak gerçek anlamda birikimli bir sigorta sunuyor.

Best Life

Kendiniz ve sevdiklerinizin geleceği için birikim oluşturmaya çalışırken yaşamınızla ilgili karşınıza çıkabilecek tüm riskler artık Best Life ile güvence altında. Çünkü Best Life size, vefat ve maluliyet risklerine karşı uzun süreli, farklı bir maddi güvence sunuyor.

Yıllık Hayat Sigortası

Hayatın size ve ailenize beklenmedik zor günler getirip getirmeyeceğini bilemezsiniz. Allianz, sigortalının vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine yaşam güvencesi sağlayan çağdaş bir sigorta sunuyor.

Ferdi Kaza Sigortası

İleriye dönük her hamleniz ufak tefek risklerle doludur. Geleceğinizi ve gelecek güvencenizi belirlerken, beklentilerinizin yanıtını almak istersiniz. Ferdi Kaza Sigortanız varsa gazların teneffüsü, yanıklar, ev ve işyeri kazaları, burkulma-kırık çıkık, böcek sokmaları, teminat altındadır.